Buty z innowacjami

logo caprice
logo tamaris
grafika filozofii lepszego życia

Już pierwsze spojrzenie na obuwie Caprice i Tamaris nie pozostawia wątpliwości  -wykonane z najwyższych gatunków skór naturalnych, wyróżnia się ciekawym wzornictwem, zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi trendami, przy jednoczesnym zachowaniu indywidualnego stylu i charakteru.

Stosowane przez firmy skóry wierzchnie, garbowane są najczęsciej przy użyciu naturalnych garbników i selekcjonowane szczególnie pod kątem naturalności lica, aby uzyskać możliwie najlepszy efekt przepuszczenia powietrza i wilgoci.

Skóry wierzchnie obuwia barwione są w swej masie, lico nie jest pokrywane syntetycznymi farbami, a jedynie koloryzowane ostatecznie w momencie pokrycia środkami konserwującymi i polerowaniem w końcowej fazie produkcji.

grafika innowacji insole

OnAir INSOLE

Kombinacja specjalnych materiałów wewnątrz obuwia oraz opatentowanej technologii onAIR bazującej na zaczerpniętej z natury konstrukcji ,,plastra miodu” gwarantuje szybkie odprowadzenie wilgoci, przepływ powietrza wewnątrz obuwia oraz doskonałą amortyzację.

Ta unikatowa konstrukcja daje gwarancję curkulacji powietrza wewnątrz obuwia i zapewnia uczucie świeżości. Sprawia, że nadmiar wilgoci jest ciągle usuwany z butów, izoluje przed zimnem w zimie i przegrzaniem w lecie

grafika innowacji antishokk

onAir ANTISHOKK

Opatentowany przez firmę Caprice system ANTIshokk dba o amortyzację obcasów, tłumiąc o ponad 50% wstrząsy powstające w trakcie chodzenia.

Komory pneumatyczne i wbudowane stabilizatory zmniejsząją energię uderzenia o podłoże w trakcie chodzenia.To rozwiązanie zmniejsza codzienne obciążenie kręgosłupa i stawów, co w efekcie zapewni każdej kobiecie lepsze samopoczucie.

grafika innowacji blue oxygen

Blue Oxygen

Powietrze przepływa przez otwory w podeszwie Blue Oxygen i bez przerwy wypełnia wkładkę onAIR tlenem. Efektem działania Blue Oxygen jest odprowadzanie wilgoci przez podeszwę. Ta technologia gwarantuje przyjemne, świeże i suche chodzenie.

grafika innowacji removable footbed

Removable Footbed

Wyjmowana wkładka, którą w łatwy sposób można wymienić na inną. But indywidualnie dostosowuje się do potrzeb użytkownika, zapewniając optymalny komfort noszenia.

gradika innowacji tex

Tex

Pory między materiałem wierzchnim i wyściółką mają wbudowaną membranę TEX i są wyjątkowo odporne na wilgoć i chłód, przy czym wilgoć ciała odprowadzana jest na zewnątrz w postaci pary wodnej.

grafika innowacji antislide

Anti-Slide

Funkcja antypoślizgowa zapewnia pewny chwyt dzięki antypoślizgowej pięcie.

grafika innowacji feel soft

Touch it Feel Soft Tamaris

Miękka wkładka dopasowuje się do indywidualnego kształtu stopy i w ten sposób zapewnia najlepszy komfort noszenia.

1